Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1988 / 226 pagina’s / Nederlands / 9789020248562
€ 29,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1988 / 226 pagina’s / Nederlands / 9789020248562
€ 29,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De Popol Vuh is een van de belangrijkste bronnen van de Maya-cultuur. In dit boek hebben de Maya’s hun scheppingsverhaal, sagen en daden opgetekend.
| Gewicht | 485 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 14 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789020248562 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 226 pagina's |
| Gewicht | 485 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 14 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789020248562 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 226 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.