Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2008 / 125 pagina’s / Nederlands / 9789062570539
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2008 / 125 pagina’s / Nederlands / 9789062570539
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In het spreken over huwelijk en seksualiteit is de stem van de Kerk langzaam uit het publieke discours verdwenen. Maar haar inzichten, die gebaseerd zijn op het evangelie van Jezus Christus, zijn zeker nog niet uit de tijd! Dat blijkt als je ze vertaalt naar de huidige generatie in termen die cirkelen om het begrip sacraliteit. De auteur van dit boekje heeft met deze pastorale aanpak ervaringen opgedaan in zijn tijd als studentenpastor aan de Universiteit en Hogeschool van Maastricht. Resultaat van de diepe gesprekken die hij voerde was een frisse kijk op de heiligheid van de menselijke seksualiteit en de consequenties die daar voor de omgang met elkaar uit voortvloeien. Veel studenten hadden na deze benadering geen moeite meer de kerkelijk leer te begrijpen. leder die zich bezighoudt met relaties, vooral jongeren en zij die hen begeleiden, kan zo met dit boekje zijn of haar voordeel doen. Zelfs als men als lezer in eerste instantie denkt niet in staat te zijn om te doen wat hier duidelijk als levensecht ideaal naar voren wordt gebracht, kan men toch zowel bepaalde vooroordelen afbouwen, als de weg terugvinden naar de genade om wel zo puur te leven.
| Gewicht | 320 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 15,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789062570539 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boog |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 125 pagina's |
| Gewicht | 320 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 15,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789062570539 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boog |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 125 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.