Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2018 / 122 pagina’s / Nederlands / 9789078555124
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2018 / 122 pagina’s / Nederlands / 9789078555124
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
We wijden ons leven aan het najagen van allerlei pleziertjes, luxe en roem, in de verwachting dat dit ons totale bevrediging zal geven. Maar elk moment van vreugde is slechts tijdelijk. Swami Dayananda ontvouwt in Inleiding tot Vedanta waar we werkelijk naar op zoek zijn en hoe we dit kunnen verkrijgen.
Stap voor stap maakt dit boek duidelijk wat er schuilgaat achter al ons zoeken. De mens heeft een fundamenteel probleem van gebrek, wat niet opgelost kan worden met meer veiligheid en plezier. Vedanta biedt de oplossing voor dit probleem in de vorm van heldere kennis van je ware aard: je bent al vrij van elk gebrek, je bent volmaakt.
Swami Dayananda Saraswati (1930-2015) was een vooraanstaand Vedanta-leraar in de lijn van Adi Shankara. Advaita Vedanta is een onderwijstraditie waarbinnen de visie van de Vedische geschriften, zoals de Bhagavad Gita en de upanishads, van leraar op leerling wordt overgedragen. Swami Dayananda was een onmisbare schakel in deze traditie. Vol compassie onderwees hij ruim vijftig jaar Advaita Vedanta aan iedereen die de waarheid van het zelf en de wereld wilde begrijpen.
| Gewicht | 175 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789078555124 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Viveki |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 122 pagina's |
| Gewicht | 175 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789078555124 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Viveki |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 122 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.