Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2001 / 414 pagina’s / Nederlands / 9789025952297
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2001 / 414 pagina’s / Nederlands / 9789025952297
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Brevier’ is een populaire verzameling teksten uit Dietrich Bonhoeffers brieven, preken en geschriften, geordend naar thema en verdeeld over alle dagen van het kerkelijk jaar. De samensteller koos die gedeelten die zich lenen voor overweging. Hij ensceneert korte ontmoetingen met Bonhoeffer de gelovige, de zoeker, de pastor en ideale gesprekspartner, die nooit inbreuk maakt op de vrijheid van de ander. De vrije stijl van mediteren tilt dit brevier ver uit boven alle vroomheidsboeken.
| Gewicht | 565 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 13,7 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789025952297 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 414 pagina's |
| Gewicht | 565 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 13,7 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789025952297 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 414 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.