Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 335 pagina’s / Nederlands / 9789062834945
€ 25,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 335 pagina’s / Nederlands / 9789062834945
€ 25,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De moderne literatuur is nog altijd een belangrijk onderdeel van de studie Nederlands in het hoger onderwijs, en daarnaast een onderwerp waarvoor veel algemene belangstelling bestaat. Dit boek biedt studenten en andere geïnteresseerden een helder, chronologisch overzicht van de letterkunde in Nederland en Vlaanderen vanaf de romantiek tot op heden.
| Gewicht | 637 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789062834945 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Coutinho |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 335 pagina's |
| Gewicht | 637 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789062834945 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Coutinho |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 335 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.