Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2011 / 300 pagina’s / Nederlands / 9789059114715
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2011 / 300 pagina’s / Nederlands / 9789059114715
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
Dronken depressies is alweer het derde boek van Jaap van den Berg. Ditmaal voert de auteur ons mee in een psychologische roman, vol met verrassende wendingen. In deze gloedvolle roman wisselen vriendschappen, verwachtingen en depressies elkaar af. Het boek is een ode aan de vriendschap, maar wel met alle valkuilen van dien. De goed uitgewerkte personages vormen een caleidoscoop voor het leven an sich, met alle verwachtingen en teleurstellingen. Met dit nieuwe boek zet Jaap van den Berg een belangrijke nieuwe stap in zijn snel groeiende oeuvre.
| Gewicht | 431 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789059114715 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Aspekt |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 300 pagina's |
| Gewicht | 431 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789059114715 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Aspekt |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 300 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.