Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 270 pagina’s / Nederlands / 9789069635835
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 270 pagina’s / Nederlands / 9789069635835
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Steeds meer mensen nemen hun toevlucht tot alternatieven bij het bestrijden van ziekten en lichamelijke ongemakken. In dit kruidenboek beschrijven Chopra en Simon de veertig meest gebruikte kruiden uit hun praktijk. Inzichten uit de Ayurvedische geneeskunde – het eeuwenoude Indiase systeem dat stoelt op het principe van dynamische uitwisseling van energie tussen mensen en het universum – vormen het uitgangspunt van hun boek. Vasant Lad, auteur van De Ayurvedische huisapotheek, roemt de praktische waarde van Het Ayurvedische kruidenboek van Deepak Chopra: ‘Uitmuntend boek, dat onze kennis van kruiden vergroot en waar zowel individuele gebruikers als professionals in de gezondheidszorg veel aan kunnen hebben.’
| Gewicht | 650 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 19 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789069635835 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |
| Gewicht | 650 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 19 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789069635835 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.