Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 291 pagina’s / Nederlands / 9780973731705
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 291 pagina’s / Nederlands / 9780973731705
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Doctors from different fields combine their varied perspectives and diverse experiences to reveal the increasing weight of clinical evidence for the therapeutic benefits of glyconutrients (the 8-essential sugars the body needs) in a wide range of medical conditions.
| Gewicht | 430 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 1,6 cm |
| ISBN | 9780973731705 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Natural Welness Group |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 291 pagina's |
| Gewicht | 430 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 1,6 cm |
| ISBN | 9780973731705 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Natural Welness Group |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 291 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.