Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 153 pagina’s / Nederlands / 9789020281019
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 153 pagina’s / Nederlands / 9789020281019
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Mantra’s of mantrams zijn gesproken of gezongen woorden die diep kunnen inwerken op het fysieke, emotionele en mentale niveau. Helder zet de auteur uiteen waaraan juist deze woorden hun kracht ontlenen. Swami Sivananda Radha geeft toelichting op de diepere betekenis van traditionele en meer bekende mantra’s. Ze geeft adviezen hoe men in het dagelijkse leven gebruik kan maken van mantra’s en laat zien hoe deze heilige woorden kunnen dienen als middel om zich te concentreren en het bewustzijn te vergroten. Mantra’s kunnen ook worden gebruikt ter ondersteuning van processen van emotionele en fysieke heling.
| Gewicht | 230 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789020281019 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 153 pagina's |
| Gewicht | 230 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789020281019 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 153 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.