Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789064457814
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789064457814
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Opperwezens wereldwijd hebben diepe sporen nagelaten: vooral bloedsporen en sporen van verbrande mensenbeenderen. Met God en zijn demonen schreef de Amerikaanse schrijver Parenti een vlammend Jaccuse.
God, Allah, de dalai lama, Moeder Teresa en allerhande sekteleiders: ze krijgen er allemaal van langs. ‘God en zijn demonen is even baanbrekend als eerder werk van de auteur over geschiedenis, media en democratie’, schreef een Amerikaanse krant. En Parenti zou Parenti niet zijn mocht hij geen aandacht besteden aan de politieke en economische verstandhouding tussen de hoogste religieuze en politieke kringen.
‘God en zijn demonen laat geen spaander heel van de religieuze theorie en praktijk. Geestig, humoristisch en scherp: Parenti op z’n best.’ Jacques R. Pauwels, historicus en auteur van onder andere De mythe van de ‘goede oorlog’ en Big business met nazi-Duitsland.
| Gewicht | 430 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789064457814 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Prometheus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |
| Gewicht | 430 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789064457814 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Prometheus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.