Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1979 / 103 pagina’s / Nederlands / 9789063500443
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1979 / 103 pagina’s / Nederlands / 9789063500443
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De smalle weg naar het Hoge Noorden’ is een reisdagboek van een van de grootste Japanse dichters. Dit literaire meesterwerk behoort tot de meest geciteerde klassiekers van de Aziatische literatuur. Basho schreef dit dagboek, dat zowel proza als haiku’s bevat, tijdens een lange reis die hij maakte door het hoge noorden van Japan.
| Gewicht | 140 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,7 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789063500443 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Karnak |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 103 pagina's |
| Gewicht | 140 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,7 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789063500443 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Karnak |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 103 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.