Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1989 / 133 pagina’s / Nederlands / 9789062717897
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1989 / 133 pagina’s / Nederlands / 9789062717897
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Beschrijving door de auteur van zijn training in kyudo en de relatie tussen kyudo en zen.
| Gewicht | 180 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789062717897 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 133 pagina's |
| Gewicht | 180 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789062717897 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 133 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.