Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1999 / 236 pagina’s / Engels / 9780345424051
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1999 / 236 pagina’s / Engels / 9780345424051
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
A philosophical re-evaluation of the spiritual and physical benefits and necessities of aging to the development of character draws form myths to offer an empowering reassessment of maturity as the crowning achievement of life. By the author of The Soul’s Code. Reprint.
| Gewicht | 265 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 1,7 cm |
| ISBN | 9780345424051 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ballantine Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 236 pagina's |
| Gewicht | 265 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 1,7 cm |
| ISBN | 9780345424051 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ballantine Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 236 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.