Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat – bevat onderstrepingen / Paperback / 1ste druk / 1979 / 117 pagina’s / Nederlands / 9789070281038
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Redelijke Staat – bevat onderstrepingen / Paperback / 1ste druk / 1979 / 117 pagina’s / Nederlands / 9789070281038
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 305 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28 × 20 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789070281038 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Baarle |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat – bevat onderstrepingen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 117 pagina's |
| Gewicht | 305 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28 × 20 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789070281038 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Baarle |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat – bevat onderstrepingen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 117 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.