Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2000 / 254 pagina’s / Nederlands / 9789039108208
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2000 / 254 pagina’s / Nederlands / 9789039108208
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 460 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789039108208 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Agora |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 254 pagina's |
| Gewicht | 460 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789039108208 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Agora |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 254 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.