Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2002 / 308 pagina’s / Nederlands / 9789044602371
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2002 / 308 pagina’s / Nederlands / 9789044602371
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In De kunst van het alleen zijn is een aantal uitdagende beschouwingen, essays en reportages van Jonathan Franzen gebundeld. Elk artikel worstelt met de grote thema’s van Franzens schrijverschap: de erosie van burgerlijk leven en particuliere waardigheid, en de verborgen hardnekkigheid van de eenzaamheid, in postmodern Amerika.
De kunst van het alleen zijn legt vast wat Franzen omschrijft als ‘een stap weg van een boze en bange geïsoleerdheid naar de aanvaarding – zelfs het feest – lezer én schrijver te zijn’.
| Gewicht | 374 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789044602371 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Prometheus |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 308 pagina's |
| Gewicht | 374 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789044602371 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Prometheus |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 308 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.