Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1998 / 224 pagina’s / Nederlands / 9789021531540
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1998 / 224 pagina’s / Nederlands / 9789021531540
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit Werkboek bij een ongewoon gesprek met God helpt u om te tekst beter te lezen, beter te ervaren en beter te verstaan. Het geeft u gemakkelijker toegang tot de rijkdom van het boek en u kunt door de vele oefeningen zelf sneller groeien in uw spirituele ontwikkeling. Zowel individueel als in een groep toepasbaar.
| Gewicht | 365 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2 cm |
| ISBN | 9789021531540 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |
| Gewicht | 365 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2 cm |
| ISBN | 9789021531540 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.