Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 14de druk / 2021 / 288 pagina’s / Nederlands / 9789021583709
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 14de druk / 2021 / 288 pagina’s / Nederlands / 9789021583709
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Eva Bronsveld bracht met de bestseller Temperamentvolle kinderen al duizenden ouders herkenning en handreikingen voor talloze uitdagende situaties met hun kind. Deze editie van het boek is volledig herzien en inhoudelijk up-to-date.
Kan een verkeerd gesneden boterham aanleiding zijn voor een epische huilbui? Blijft jouw kind koppig bij een standpunt, wat je ook probeert? Temperamentvolle kinderen reageren, meer dan andere kinderen, uiterst gevoelig op invloeden uit de omgeving. Ze uiten zich vaak eigenwijs en intens of zijn snel van hun stuk gebracht. Strenger zijn werkt averechts. Hun gedrag negeren heeft geen zin. Een temperamentvol kind vraagt boven alles je begrip, betrouwbaarheid, zorgvuldige aandacht en goede afstemming. Als je een temperamentvol kind goed begeleidt en ondersteunt dan zullen de struikelblokken van je kind veranderen in prachtige talenten.
Met een heldere uitleg van de eigenschappen van temperamentvolle kinderen. Vol praktische handvatten voor meer ontspanning en plezier voor jou en je kind.
| Gewicht | 619 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2 cm |
| ISBN | 9789021583709 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 14de druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 288 pagina's |
| Gewicht | 619 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2 cm |
| ISBN | 9789021583709 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 14de druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 288 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.