Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1979 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789060380963
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1979 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789060380963
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Karma en reïncarnatie zijn tegenwoordig bekende begrippen. Minder bekend is de moderne karma-leer van Rudolf Steiner. In dit boek wordt zeer concreet over karma gesproken. De praktijk van het leven wordt met grote wetmatigheden in verbinding gebracht. Hierdoor ontstaat een totaal andere kijk op problemen als gezondheid en ziekte, dood en geboorte, natuurcatastrofes en epidemieën en op de verschillen tussen man en vrouw.
| Gewicht | 410 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,2 × 2 cm |
| ISBN | 9789060380963 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |
| Gewicht | 410 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,2 × 2 cm |
| ISBN | 9789060380963 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.