Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2018 / 222 pagina’s / Nederlands / 9789491411960
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2018 / 222 pagina’s / Nederlands / 9789491411960
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
Mindfulness in alle eenvoud is volgens Jon Kabat-Zinn, de man die mindfulness in het Westen tot een begrip maakte, een onbetwist meesterwerk! Er werden wereldwijd dan ook meer dan een kwart miljoen exemplaren van verkocht. Mindfulness is een combinatie van een inzichtmeditatie en cognitieve psychotherapie. Het wordt gebruikt in meditatie en gedragstherapie om depressies, angsten en burn-out te behandelen, maar het wordt ook op allerlei praktische disciplines toegepast zoals in het bedrijfsleven, de gezondheidszorg, het onderwijs enzovoort. Als lezer krijgt je in Mindfulness in alle eenvoud niet alleen oefeningen en praktische tips om denkpatronen te herkennen en bewust onder controle te krijgen, maar wordt ook de weg gewezen naar de mogelijkheden om stilte en rust te ervaren die voorbij het denken gaan. Bhante Gunaratana laat je aan de hand van de diverse meditatiestadia kennismaken met diepere lagen van concentratie en inzicht. Zij stimuleren een levenshouding die wordt gekenmerkt door liefdevolle vriendelijkheid en innerlijke overgave.
| Gewicht | 419 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,2 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789491411960 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Samsara Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 222 pagina's |
| Gewicht | 419 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,2 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789491411960 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Samsara Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 222 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.