Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2021 / pagina’s / Nederlands / 9789063501211
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2021 / pagina’s / Nederlands / 9789063501211
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Vanaf zijn vijftiende ging de auteur op zoek naar vrijheid. Twintig jaar later kwam hij in aanraking met een verborgen kennistraditie binnen het Tibetaans boeddhisme [dzogchen] waarin hij nu veertig jaar in les geeft. Daarnaast volgde hij opleidingen lichaamsgerichte therapie, werkte als therapeut en trainer, en schreef een twintigtal boeken. Zijn creatieve manier van schrijven weeft een kleurrijk tapijt van persoonlijke ervaringen, scherpe observaties, poëtische beschrijvingen en vergaande inzichten. Verhalen en beelden die het verlangen naar spontaniteit en echtheid wakker schudden. Hij laat zien hoe positieve ervaringen uit het verleden kunnen helpen je eigen weg te gaan. Je hart te volgen, in plaats van afhankelijk te blijven van maatstaven waar je zelf niet voor gekozen hebt. Het boek leest als een diamant, waarbij elk vlakje je bewust maakt van de lichtheid van het leven en de talloze momenten waarop nieuwe mogelijkheden zich aandienen.
| Gewicht | 243 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789063501211 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Karnak |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | pagina's |
| Gewicht | 243 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789063501211 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Karnak |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.