Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 383 pagina’s / Nederlands / 9789062710119
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 383 pagina’s / Nederlands / 9789062710119
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geschiedenis, achtergronden en leer van de gnosis.
Waarom werden de leringen van de oorspronkelijke christenen wreed onderdrukt door de rooms-katholieke Kerk geheim gehouden? Omdat ze Jezus en Maria Magdalena afschilderden als mythische figuren gebaseerd op de heidense christus en de heidense godin.
| Gewicht | 410 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789062710119 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Synthese |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 383 pagina's |
| Gewicht | 410 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789062710119 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Synthese |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 383 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.