Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2021 / 233 pagina’s / Nederlands / 9789463492652
€ 10,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2021 / 233 pagina’s / Nederlands / 9789463492652
€ 10,95
Op voorraad
Op voorraad
‘Werkdruk kan heftig zijn: we willen veel opgeven voor onze doelen, plannen en idealen maar ondertussen willen we ook graag iedereen tevreden houden. Ik weet hoe het is.’
Cynthia Schultz hielp al vele duizenden mensen productiever en effectiever te werken, zowel met haar Structuurjunkie-producten als haar (online) cursussen. In ‘Goed werk’ bundelt Cynthia al haar kennis over plannen en productiever (thuis)werken. Hiervoor put zij uit alle management- en zelfhulpboeken die zij heeft gelezen, alsook uit haar jarenlange ervaring als drukbezet ondernemer. Cynthia’s stokpaardje: hoe meer je gedaan krijgt in een korter tijdsbestek, hoe meer tijd je over hebt om leuke dingen te doen.
| Gewicht | 329 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789463492652 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Blossom Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 233 pagina's |
| Gewicht | 329 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789463492652 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Blossom Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 233 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.