Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Hardcover / 1ste druk / 1976 / 106 pagina’s / Nederlands / 9789020200317
€ 5,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Redelijke Staat / Hardcover / 1ste druk / 1976 / 106 pagina’s / Nederlands / 9789020200317
€ 5,95
Op voorraad
Op voorraad
Het verhaal van een leerling, een rijke jongeman, die in de tuin van de Geliefde de lessen van het leven leert. Een allegorisch verhaal waar de vergelijking met Kahlil Gilbran`s profeet zich voordoet.
| Gewicht | 355 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 13 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789020200317 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1976 |
| Aantal pagina's | 106 pagina's |
| Gewicht | 355 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 13 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789020200317 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1976 |
| Aantal pagina's | 106 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.