Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1984 / 148 pagina’s / Nederlands / 9789064545085
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1984 / 148 pagina’s / Nederlands / 9789064545085
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Analyse van de denkbeelden van de bekende astrologe en alternatieve geneeskundige, aan de hand van citaten uit haar periodiek “De Kaarsvlam”.
| Gewicht | 185 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 12 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789064545085 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De kleine aarde |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 148 pagina's |
| Gewicht | 185 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 12 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789064545085 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De kleine aarde |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 148 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.