Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2016 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789089987310
€ 34,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2016 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789089987310
€ 34,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Het lichaam is een subtiele, maar krachtige antenne die voortdurend energie (prana) uitzendt en ontvangt. Mudra’s zijn oude handgebaren die in veel tradities worden gebruikt, variërend van yoga en Indiase dans tot vechtsporten en kinesiologie, en dienen als schakelaars om de doorstroom van prana in het lichaam te beïnvloeden. De meeste mudra’s zijn eenvoudig te doen, maar toch zo krachtig dat u uw leven kunt veranderen door ze regelmatig uit te voeren. In dit boek biedt de bekende yogadocent Swami Saradananda een zeer praktisch, toegankelijk en inspirerend overzicht van het gebruik van mudra’s in het dagelijks leven.
| Gewicht | 426 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16,3 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789089987310 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libero |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 426 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16,3 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789089987310 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libero |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.