Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2001 / 143 pagina’s / Nederlands / 9789043911061
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2001 / 143 pagina’s / Nederlands / 9789043911061
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
Kleur ben je zelf is een praktisch en informatief boek over hoe je kleur kunt inzetten in je leven. Aan de hand van tekeningen of schilderingen, gebruikmakend van verschillende kleurmaterialen en technieken, maak je intensief kennis met kleur. De oefeningen, ondersteund door een vraag- en interpretatielijst, leert de lezer kleur te analyseren. Deze rijk geïllustreerde uitgave is een waardevolle informatie- en inspiratiebron in de zoektocht naar de diepere betekenis van kleur.
| Gewicht | 667 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 22 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789043911061 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 143 pagina's |
| Gewicht | 667 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 22 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789043911061 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 143 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.