Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2011 / 161 pagina’s / Nederlands / 9789059720503
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2011 / 161 pagina’s / Nederlands / 9789059720503
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Wat kan een kindertekening ons vertellen over de emotionele toestand van een kind? Hoe kunnen we in een tekening de signalen herkennen die kinderen ons proberen te geven? In Kinderen geven tekens worden kindertekeningen beschreven en geanalyseerd vanaf de allereerste krabbels tot en met tekeningen van pubers. Bij de beschrijving van de tekeningen wordt steeds een relatie gelegd met kinderspel. Verder worden er sprekende voorbeelden gegeven vanuit de therapeutische praktijk van de auteur.
Dit boek is een hulpmiddel voor psychotherapeuten, creatief therapeuten, psychologen en natuurlijk voor alle ouders die geïnteresseerd zijn in de psychologische ontwikkeling van het kind. Want het is niet alleen belangrijk maar ook gewoon leuk om de diepere betekenis te begrijpen van het gezonde, normale kind dat tekent en speelt.
Theresa Foks-Appelman (1945) is geregistreerd creatief therapeut met een eigen praktijk. Zij studeerde Sandplay therapie, een methode die berust op de Jungiaanse analytische psychologie van de International Society for Sandplay Therapy (ISST). Zij heeft jarenlang cursussen gegeven over de betekenis van kindertekeningen. Meer informatie hierover vindt u op www.kindertherapie.8m.com.
| Gewicht | 336 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789059720503 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Eburon |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 161 pagina's |
| Gewicht | 336 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789059720503 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Eburon |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 161 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.