Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 131 pagina’s / Nederlands / 9789069636320
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 131 pagina’s / Nederlands / 9789069636320
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Jin Shin Jyutsu is een Japans ‘healing’systeem dat steeds meer aan populariteit wint. In Oorspronkelijk Jin Shin beschrijft Mieke Berger kristalhelder hoe het leven een manifestatie is van energie, van de Bron. Als deze energie vrijelijk door ons lichaam kan stromen, dan zijn we gezond. Als daarentegen de energieloop wordt geblokkeerd en de verbinding tussen lichaam en energiebron wegvalt, dan ontstaan fysieke klachten. Berger laat zien hoe je zelf met Jin Shin de energiestroom in je lichaam weer kunt herstellen, zonder tussenkomst van een genezer. Bovendien plaatst ze deze fysieke handgrepen in de context van een eeuwenoude filosofische achtergrond. Zo wordt Jin Shin echt ‘een pad naar vitaliteit en blijdschap, om lichaam en geest harmonieus met elkaar te verbinden.’
| Gewicht | 255 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 19,5 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789069636320 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 131 pagina's |
| Gewicht | 255 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 19,5 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789069636320 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 131 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.