Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1999 / 288 pagina’s / Nederlands / 9789072455482
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1999 / 288 pagina’s / Nederlands / 9789072455482
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dr. Caroline besteedt veel aandacht aan de redenen waarom we niet genezen, want zij is van mening dat velen van ons bijna net zo bang zijn voor genezing als voor ziekte. Zij kiest voor een genezingsmethode waarbij de kennis over de chakra’s, de levensboom uit de kabbala, de sacramenten uit de christelijke traditie en een symbolische manier van denken geïntegreerd worden. Een aanrader voor iedereen die zich op genezing wil richten of geïnteresseerd is in het hoe en waarom van genezing!
| Gewicht | 598 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,6 × 15 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789072455482 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Zaak |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 288 pagina's |
| Gewicht | 598 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,6 × 15 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789072455482 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Zaak |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 288 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.