Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2006 / 359 pagina’s / Nederlands / 9789085062424
€ 24,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2006 / 359 pagina’s / Nederlands / 9789085062424
€ 24,50
Op voorraad
Op voorraad
Psychoanalytische ideeën behoren tot ons alledaagse gedachtegoed en iedereen weet wat Oedipus wilde, wie van zijn vrienden bindingsangst heeft of waarom iets slecht is voor zijn ego. Maar tegelijkertijd lijkt de psychoanalyse een gesloten wereld of een relikwie uit de tijd van Freuds Wenen. In dit boek wordt de psychoanalyse toegankelijk gemaakt voor een geïnteresseerd lekenpubliek.
Aan de hand van alledaagse fenomenen worden in de inleidende hoofdstukken ingeburgerde kern-begrippen uitgelegd. In het historische deel komen onder anderen Freud, Jung en Fromm aan de orde, en de recente geschiedenis van de psychoanalyse in Nederland. De meeste aandacht gaat echter uit naar de hedendaagse theorieën, steeds verduidelijkt met vignetten van cliënten of voorbeelden uit het dagelijkse leven.
| Gewicht | 576 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789085062424 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 359 pagina's |
| Gewicht | 576 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789085062424 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 359 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.