Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2023 / 263 pagina’s / Nederlands / 9789026361173
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2023 / 263 pagina’s / Nederlands / 9789026361173
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een lieve klap voor je kop is het nieuwe boek van Jan Geurtz en laat zien hoe ingrijpende gebeurtenissen kunnen zorgen voor een groter spiritueel bewustzijn. Voor alle lezers van Verslaafd aan liefde
Op openhartige en humorvolle wijze deelt Jan Geurtz in zijn nieuwe boek Een lieve klap voor je kop zijn eigen ervaringen, zowel de mooie als de pijnlijke, in korte contemplatieve teksten.
In Een lieve klap voor je kop bespreekt Jan Geurtz heftige geburtenissen zoals die in elk mensenleven voorkomen: fijne – zoals een wederzijdse verliefdheid of de geboorte van een kind – en pijnlijke, zoals het einde van een relatie, een burn-out, een ziekte of de naderende dood. Meestal verstoren deze gebeurtenissen onze innerlijke rust (als we die al hadden) en belemmeren ze onze spirituele ontwikkeling (als we daar al mee bezig waren). Jan Geurtz laat zien dat ingrijpende gebeurtenissen ook benut kunnen worden voor een versnelde groei van spiritueel bewustzijn. Je kunt ze leren herkennen als ‘een lieve klap voor je kop’ die je doet beseffen wie en wat je werkelijk bent, achter je aangeleerde zelfbeeld, je ego. Dit leidt uiteindelijk tot de realisering dat ons lijden in werkelijkheid niet-herkende liefde is die wacht om toegelaten te worden.
| Gewicht | 377 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789026361173 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo, Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2023 |
| Aantal pagina's | 263 pagina's |
| Gewicht | 377 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789026361173 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo, Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2023 |
| Aantal pagina's | 263 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.