Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2011 / 157 pagina’s / Nederlands / 9789175042015
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2011 / 157 pagina’s / Nederlands / 9789175042015
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Waarom slagen niet alle organisaties erin zich van hun beste kant te laten zien ?
Waarom komen we als klanten zo weinig echt gastheerschap tegen ?
Waarom werken sommige organisaties op halve kracht en floreren andere ?
Wat zijn de voorwaarden voor dienstbaarheid ?
Hostmanship beschrijft en inspireert hoe we als organisaties en personen succcesvol en trots kunnen zijn.
| Gewicht | 242 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,7 × 12 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789175042015 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Värdskapet Utveckling |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 157 pagina's |
| Gewicht | 242 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,7 × 12 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789175042015 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Värdskapet Utveckling |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 157 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.