Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 157 pagina’s / Nederlands / 9789069638201
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 157 pagina’s / Nederlands / 9789069638201
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geluk komt van binnenuit’ is een met veel warmte geschreven wegwijzer naar een gelukkig(er) leven. Sylvia Boorstein gebruikt haar – veertigjarige – rijke praktijkervaring als boeddhistisch leraar om aan te tonen hoe we drie basisbegrippen uit het boeddhisme kunnen toepassen in ons dagelijks leven: juiste inspanning, juiste aandacht en juiste concentratie. Geluk komt van binnenuit is in een voor iedereen toegankelijke taal geschreven wijs boek.
Thich Nhat Hanh roemt Boorstein als ‘uitmuntend leraar’ en vindt haar boek ‘highly enjoyable’; Jon Kabat-Zinn bewondert haar vermogen ‘te laten zien dat geluk meer binnen handbereik ligt dan je denkt’.
| Gewicht | 315 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789069638201 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 157 pagina's |
| Gewicht | 315 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789069638201 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 157 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.