Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 200 pagina’s / Nederlands / 9789056700263
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 200 pagina’s / Nederlands / 9789056700263
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een stille woudvijver is een eerste kennismaking met het onderricht van Ajahn Chah (1918-1992) één van meest bekende hedendaagse meditatieleraren uit Thailand. Ajahn Chah spreekt op heldere, eenvoudige en humorvolle wijze over fundamentele menselijke problemen, over verlangen en frustratie, angst, haat en verblinding. Hij laat zien dat het vooral onze gehechtheid is – aan prettige gevoelens, mooie dingen, ons eigen leven en het beeld dat we van onszelf hebben – waaruit heel wat leed te verklaren valt. Als we in staat zouden zijn deze fundamentele gehechtheid te doorzien, af te zwakken en eventueel geheel op te geven, dan opent zich als vanzelf een weg naar een menselijk leven waarin geluk, vrijheid en ware vervulling de boventoon voeren.
De teksten die in dit boek bij elkaar zijn gebracht vormen een uitermate leesbaar geheel en vormen een eenvoudige, maar diepgaande kennismaking met de praktijk en de innerlijke houding van een boeddhistisch geïnspireerd leven. De hoofdstukken zijn kort, soms maar één enkele bladzijde. Dat stelt de lezer in staat om kleine stukjes te lezen en deze meditatief tot zich door te laten dringen. Het is anekdotisch geschreven en hoewel het onder andere vertelt over het harde leven in een afgelegen woudklooster in Noord-Thailand, blijkt het steeds verrassend relevant voor het alledaagse leven van de moderne westerse mens.
| Gewicht | 270 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,1 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789056700263 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Asoka |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 200 pagina's |
| Gewicht | 270 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,1 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789056700263 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Asoka |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 200 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.