Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1989 / 219 pagina’s / Nederlands / 9789020238679
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1989 / 219 pagina’s / Nederlands / 9789020238679
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
We kunnen kanaal zijn voor de creatieve energie en kracht in de kosmos. Hoe? Door te leren naar onze intuïtie te luisteren en ernaar te leven – zelfs wanneer dat indruist tegen bestaande patronen, normen en verwachtingen. We krijgen zo meer voldoening in onze bezigheden, worden actiever en creatiever, en zullen merken dat ook onze omgeving die positieve verandering ondergaat. Hoe we dit kunnen bereiken wordt door de schrijvers in deze uitgave duidelijk gemaakt. Wie zijn intuïtie wil ontwikkelen en haar met optimaal gebruik van eigen creatieve vermogens wil leren volgen, heeft aan dit boek een prima handleiding. Zij beginnen met de uitgangspunten te verduidelijken, zoals onze intuitie, kanaal-zijn, het mannelijke en vrouwelijke in ons, en beschrijven vervolgens boe we hiernaar kunnen leven en op welke terreinen van het leven we dat kunnen doen: relaties, seksualiteit, werk en andere activiteiten, geld, gezondheid enzovoort.
| Gewicht | 432 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,6 × 16,1 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789020238679 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 219 pagina's |
| Gewicht | 432 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,6 × 16,1 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789020238679 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 219 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.