Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2003 / 209 pagina’s / Nederlands / 9789071794032
€ 9,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2003 / 209 pagina’s / Nederlands / 9789071794032
€ 9,50
Op voorraad
Op voorraad
‘De kracht in je naam’. De auteur, Han Pelser geboren in Amsterdam, ontdekte dat namen informatie bevat die mede ons leven bepaald. Elke naam bezit programmerende krachten. Het valt hem op dat er een verband is tussen onze naam en het leven dat we leiden. Geen naam betekent geen bestaansrecht. Zijn stelling: je naam is je levensprogramma. Hij noemt zijn ontdekking Naamkrachtkunde. Gelijkwaardige informatie is er niet. Hij legt in dit boek aan de hand van meer dan tachtig voorbeelden uit – aan de hand van bekende Nederlanders en bekende wereldburgers – hoe de krachten die in iedere naam aanwezig zijn, hun programmatische werk doen.
| Gewicht | 304 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 14 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789071794032 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekenplan |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 209 pagina's |
| Gewicht | 304 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 14 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789071794032 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekenplan |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 209 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.