Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 187 pagina’s / Nederlands / 9789069637532
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 187 pagina’s / Nederlands / 9789069637532
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Aan de slag met je dagboek
Schrijven helpt je om ingrijpende ervaringen te verwerken, jezelf te ontwikkelen en je dromen te realiseren. Maar een dagboek bijhouden is nog een hele kunst!
Sandy Grason schreef dit praktische en inspirerende boek voor iedereen die zijn innerlijke stem woorden wil geven. Ze schrijft niets voor, stelt geen regels, maar gebruikt een schat aan tips, suggesties, voorbeelden en heel veel aanmoediging om te laten zien hoe leuk en waardevol dagboekschrijven kan zijn. Ga zitten schrijven, zet je hoofd aan het werk en laat daarmee je inkt in nieuwe richtingen vloeien.
Sandy Grason leidt geregeld workshops over het bijhouden van een dagboek voor het vinden van emotioneel evenwicht, inspiratie en zelfexpressie. Ze woont in Florida met haar man en twee dochters.
| Gewicht | 272 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789069637532 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 187 pagina's |
| Gewicht | 272 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789069637532 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 187 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.