Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 1997 / 165 pagina’s / Nederlands / 9789029056199
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 1997 / 165 pagina’s / Nederlands / 9789029056199
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De innerlijke geschriften, die het oudste en meest originele deel uitmaken van het boek van Zhuang Zi, zijn nu door de internationaal vermaarde specialist van het taoïsme, Kristofer Schipper, vanuit de oorspronkelijke Chinese tekst in het Nederlands toegankelijk gemaakt. Door deze uitgave komt de oude Chinese literatuur en filosofie voor de Nederlandse lezer in een geheel nieuw licht te staan.
| Gewicht | 243 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789029056199 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Meulenhoff |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 165 pagina's |
| Gewicht | 243 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789029056199 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Meulenhoff |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 165 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.