Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1997 / 141 pagina’s / Nederlands / 9789062718689
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1997 / 141 pagina’s / Nederlands / 9789062718689
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De leringen van Lao Tze zijn zowel goeddoordacht en logisch als verbazingwekkend en wonderlik. Ze lijken op een beker water en de subtiele kracht ervan is groot. Ze zijn de uitdrukking van de uiterste eenvoud en de grootste wijsheid en stellen mensen die zich op uiteenlopende niveaus van ontwikkeling bevinden in staal deel te hebben aan deze wijsheid zoals ook zuiver water alle leven verfrist.
| Gewicht | 209 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789062718689 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 141 pagina's |
| Gewicht | 209 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789062718689 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 141 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.