Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789021526355
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789021526355
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De Gele Keizer was één van de oervorsten van China, aan wie in later tijden een grote hoeveelheid wijsgerige en wetenschappelijke teksten werd toegeschreven. Teksten in het Chinees en Nederlands.
| Gewicht | 513 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 16,2 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789021526355 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |
| Gewicht | 513 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 16,2 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789021526355 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.