Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat aantekeningen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2000 / 182 pagina’s / Nederlands / 9789060207710
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Bevat aantekeningen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2000 / 182 pagina’s / Nederlands / 9789060207710
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Ivan Boszormenyi-Nagy (Hongarije 1920, sinds 1950 in de Verenigde Staten werkzaam geweest, en overleden op 28 januari 2007) is internationaal bekend als een van de grondleggers van de gezins- en familietherapie. Vanaf 1967 heeft hij vrijwel jaarlijks in Europa workshops en masterclasses gegeven, waarmee hij ook in Nederland en België steeds een enthousiast gehoor vond bij een toenemend aantal mensen dat werkzaam is in de geestelijke gezondheidszorg en het maatschappelijk werk.
Voor Grondbeginselen van de contextuele benadering werden door familietherapeute Nelly Bakhuizen negen artikelen geselecteerd, die bij elkaar een goed beeld geven van de contextuele benadering zoals die door Boszormenyi-Nagy in de loop der jaren is ontwikkeld. Van begrippen als loyaliteit, transgenerationele solidariteit, roulerende rekening, gerechtigde aanspraak, billijkheid, geven en ontvangen, legaat, grootboek van verdiensten, meerzijdige partijdigheid en de vier dimensies van de relationele werkelijkheid wordt in deze teksten de betekenis in haar volle omvang duidelijk. Nelly Bakhuizen schreef ook de inleiding.
| Gewicht | 311 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,3 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789060207710 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij De Toorts |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat aantekeningen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 182 pagina's |
| Gewicht | 311 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,3 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789060207710 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij De Toorts |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat aantekeningen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 182 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.