Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1983 / 207 pagina’s / Nederlands / 9789020240504
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1983 / 207 pagina’s / Nederlands / 9789020240504
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Schets van leven en werk van de Indiase goeroe door de vroegere Nederlandse psychiater Jan Foudraine.
| Gewicht | 335 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789020240504 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1983 |
| Aantal pagina's | 207 pagina's |
| Gewicht | 335 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789020240504 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1983 |
| Aantal pagina's | 207 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.