Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1981 / 240 pagina’s / Engels / 9780913028919
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1981 / 240 pagina’s / Engels / 9780913028919
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Lao-tzu: My Words Are Very Easy to Understand interprets the sayings of Lao-tzu, one of the earliest writers in Chinese history. His work describes the merest traces and marvels of the Tao, and promotes Non-action, concepts that are central to these unique teachings of thousands of years ago.
| Gewicht | 410 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,7 × 15,2 × 1,5 cm |
| ISBN | 9780913028919 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | North Atlantic Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |
| Gewicht | 410 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,7 × 15,2 × 1,5 cm |
| ISBN | 9780913028919 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | North Atlantic Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.