Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 267 pagina’s / Nederlands / 9789065560698
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 267 pagina’s / Nederlands / 9789065560698
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het boek Oahspe verscheen aan het einde van de 19e eeuw in de Verenigde Staten en bevat opzienbarende mededelingen over de oorsprong van de sterfelijke mensheid op aarde en hoe deze zich langzaam, gedurende talrijke tijdscyclussen ontwikkelde in het verre verleden.
Het oorspronkelijke boek, dat meer dan 1000 pagina’s omvat, werd geschreven door Dr.John Newbrough, een tandarts uit New York met ongewone paranormale gaven.
Dit boek vormt een beknopte versie van dit oorspronkelijke boek en geeft de meest essentiële gedachten daarvan weer.
| Gewicht | 400 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789065560698 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 267 pagina's |
| Gewicht | 400 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789065560698 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 267 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.