Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 25ste druk / 2019 / 117 pagina’s / Nederlands / 9789020212983
€ 10,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 25ste druk / 2019 / 117 pagina’s / Nederlands / 9789020212983
€ 10,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In zijn bestseller De Kracht van het Nu laat Eckhart Tolle zien hoe je bewuster en gelukkiger kunt leven door je over te geven aan het Nu. De kracht van het boek schuilt in de eenvoud: alles is er al in het Nu. Als je je hiervan bewust wordt, zul je ook in staat zijn je te bevrijden van je denken en je ego los te laten.
Met dit inspirerende boekje, gebaseerd op De Kracht van het Nu, wordt het makkelijker om Tolles advies in de praktijk te brengen. Het boekje biedt praktische aanwijzingen en oefeningen waarmee je steeds beter zult leren om in het Nu te leven.
Behalve de opdrachten en oefeningen bevat dit boek ook een aantal passages uit het oorspronkelijke werk om je te herinneren aan bepaalde ideeën en concepten en om te dienen als leesboek waardoor je elke dag aan die concepten kunt werken. Er valt niets te bereiken. Alles is er al, in het Nu.
| Gewicht | 194 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,2 × 13,1 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789020212983 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 25ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 117 pagina's |
| Gewicht | 194 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,2 × 13,1 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789020212983 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 25ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 117 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.