Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 16de druk / 1970 / 221 pagina’s / Nederlands / 9789020232523
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 16de druk / 1970 / 221 pagina’s / Nederlands / 9789020232523
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Eeuwenoude mysteries komen in een fascinerend licht te staan Overal op aarde vinden we merkwaardige objecten die niet vanuit de conventionele wetenschap te verklaren zijn. Waarom komen goden toch altijd op vurige wagens aanvliegen? Waarom lijken de Nazca-lijnen in Peru zo op een lanceerbasis? Erich von Däniken heeft er zijn hele leven aan gewijd om te bewijzen dat onze prehistorische voorouders bezoek moeten hebben gekregen van buitenaardse wezens. Gevestigde historici staan er sceptisch tegenover, maar het grote publiek is gefascineerd door zijn ideeën.
| Gewicht | 444 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,3 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789020232523 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij N. Kluwer |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 16de druk |
| Jaar Uitgave | 1970 |
| Aantal pagina's | 221 pagina's |
| Gewicht | 444 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,3 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789020232523 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij N. Kluwer |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 16de druk |
| Jaar Uitgave | 1970 |
| Aantal pagina's | 221 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.