Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 10de druk / 2001 / 204 pagina’s / Nederlands / 9789039105498
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 10de druk / 2001 / 204 pagina’s / Nederlands / 9789039105498
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 311 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789039105498 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kok Agora |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 10de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 204 pagina's |
| Gewicht | 311 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789039105498 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kok Agora |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 10de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 204 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.