Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789020211320
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789020211320
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Tarot voor iedereen van Annick van Damme is een praktisch en inspirerend Ankertje dat je op een gemakkelijke en toegankelijke manier op weg helpt met de tarot. Je leert de tarotkaarten gebruiken als een krachtig instrument van transformatie en ontdekt een bron van helende wijsheid en verborgen kennis. De tarot maakt een innerlijke kracht in je los waarmee je je leven meer richting kunt geven. Ook kenners van de tarot zullen in Tarot voor iedereen verfrissende ideeën vinden!
| Gewicht | 145 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 12 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789020211320 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 145 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 12 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789020211320 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.