Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1989 / 330 pagina’s / Engels / 9783893380718
€ 54,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1989 / 330 pagina’s / Engels / 9783893380718
€ 54,50
Op voorraad
Op voorraad
With ruthless precision and an irreverent wisdom that is often shocking, Osho dismembers Christianity in the presence of twenty-one Jesuit priests visiting the resort at the time this series of talks was given. This is Osho at his most candid as he deals with all the unspoken questions anyone from a Christian background might ever want to ask, and speaks on the profound truth available in Zen.
| Gewicht | 655 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,8 × 17,3 × 2,8 cm |
| ISBN | 9783893380718 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 330 pagina's |
| Gewicht | 655 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,8 × 17,3 × 2,8 cm |
| ISBN | 9783893380718 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 330 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.